A A A

Kontakt

Kobylarnia 8
86-061 Brzoza 

tel./fax: +48 052 3810428
+48 052 3810488
+48 052 3810610

e-mail: pbdim@kobylarnia.pl

boks_graficzny

Grupa kapitałowa

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. należy do Grupy Kapitałowej MIRBUD. Włączenie PBDiM KOBYLARNIA S.A. do Grupy MIRBUD było odpowiedzią na rosnące potrzeby jednostki dominującej MIRBUD S.A. w zakresie realizacji kontraktów drogowych.

Głównym i jedynym udziałowcem Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYALRNIA S.A. jest spółka MIRBUD S.A.

Grupa Kapitałowa MIRBUD to:

MIRBUD S.A. spółka dominująca, która działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2008 r. Wizytówką przedsiębiorstwa jest blisko trzydziestoletnie doświadczenie oraz ponad 350 zakończonych projektów inwestycyjnych należących w zdecydowanej większości do prestiżowych kontraktów budowalnych we wszystkich segmentach budownictwa.

www.mirbud.pl

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

PBDiM Kobylarnia S.A. to spółka zależna MIRBUD, specjalizująca się w budowie dróg i mostów, produkcji mas mineralno-bitumicznych oraz wynajmie sprzętu budowlanego. Do Grupy MIRBUD dołączyła w 2010 roku.

www.kobylarnia.pl

Expo Mazury S.A.

Expo Mazury to spółka zarządzająca centrum kongresowo-wystawienniczym w Ostródzie. To największy tego typu obiektu w północno-wschodniej Polsce, a zarazem drugi pod względem powierzchni w kraju. Powierzchnia centrum wynosi obecnie blisko 58 tys. mkw. (powierzchnia wystawiennicza ponad 40 tys. mkw), a powierzchnia konferencyjna ponad 2 tys. m2.

www.expomazury.pl

JHM DEVELOPMENT S.A.

Spółka zależna JHM DEVELOPMENT S.A. realizuje inwestycje w zakresie budowy oraz sprzedaży budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Jej przedmiotem działalności jest również kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek oraz wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Powstanie Spółki w 2008 roku zapoczątkowało proces budowy Grupy Kapitałowej MIRBUD.

www.jhmdevelopment.pl

Marywilska 44 Sp. z o.o.

Spółka Marywilska 44, jako spółka zależna JHM DEVELOPMENT S.A. jest właścicielem i zarządza największym centrum handlowym w obrębie M.S. Warszawy. Powstanie Spółki w 2010 roku zapoczątkowało proces budowy Grupy Kapitałowej JHM DEVELOPMENT.

 www.marywilska44.waw.pl